×

Arkadaş olalım.
İletişimde kalalım

Müşterimiz olun:

merhaba@konseptiz.com

Ekibimize Katılın:

kariyer@konseptiz.com

KONSEPTİZ:

İTOB OSB MAH. 10032 SOK. BİLİMPARK SİT. A APT.
NO: 2/1A/001 MENDERES- İZMİR / TÜRKİYE
+90 232 483 13 33
E-Care

Arkas Holding'ten Global Bir Bilişim Markası... E-Care

 

Arkas Holding'in yıldız markalarından Still Arser, 100 yıllık bir geçmişe sahip Still Forkliftleri'nin Türkiye ve Orta Doğu iş ortağı. Still Arser'in başarılı mühendisleri dünyanın ilk ve tek forklift filo yönetim sistemi E-care'i işletmelerin forklift ve forklift ekipmanlarını dijital platformda yönetebilecekleri bir yazılım olarak geliştirdi. Yazılım, depo sistemlerinin 7 gün 24 saat kontrol etme ve yönetme imkanı sağlıyor. Yazılımı kullanan şirketler filolarının tüm bilgilerine erişebiliyor, ölçümleyebiliyor ve raporlarına ulaşabiliyor. 

Ürünün gücünü ortaya çıkaracak global bir marka yaratmak için kolları sıvadık. E-Care kullanıcılarının algı ve ihtiyaçlarını anlamak amacıyla kullanıcıların platform ile nasıl etkileşim kurduklarını, temas noktalarını gözlemledik ve deneyim süreçlerini analiz ettik. Bulgularımız, E-Care ekibine ve bize markanın yol haritası konusunda bilgi verdi, markanın görsel varlığı ve iletişim stratejisini geliştirme çalışmalarımızı etkiledi.

E-Care logosunu yenileyerek, gelecek için bir kılavuz olacak marka standartları oluşturmaya başladık. E-care markasını yansıtan bir renk paleti ve tipografik stil yaratmaya çalıştık: Modern, basit, teknolojik ve profesyonel bir görsel dil oluşturduk. Marka kimliği ve marka kişiliğinin teknolojik, hızlı ve çözüm odaklı karakteri ile markanın yenilikçi heyecanını yansıtan akıllı bir robot olarak Forki'yi tasarladık. Markaya özgü bir ikonografi çalışması tasarlayarak; kullanıcıların, kolay ve basit bir entegrasyon deneyimi fikrini destekleyen kapsamlı bir simge kütüphanesi oluşturduk. E-Care için tasarladığımız web sitesinde, kullanıcılara, yazılımın içeriği hakkında ayrıntılı bilgi verme ve markanın hikayesini anlatma fırsatı yakaladık. 

 

E-care Hizmetler: 

 

  • İletişim Danışmanlığı
  • Kreatif Direktörlük
  • Kurumsal Kimlik
  • Maskot Tasarımı
  • Metin Yazarlığı
  • Grafik Tasarım
  • Web Sitesi Tasarımı
  • Fuar Tasarımı