×

Arkadaş olalım.
İletişimde kalalım

Müşterimiz olun:

merhaba@konseptiz.com

Ekibimize Katılın:

kariyer@konseptiz.com

KONSEPTİZ:

İTOB OSB MAH. 10032 SOK. BİLİMPARK SİT. A APT.
NO: 2/1A/001 MENDERES- İZMİR / TÜRKİYE
+90 232 483 13 33
Orbay Kurd

Müşterilerine beklentilerinin üstünde yaşam alanları inşa eden, müşterilerine stil, statü ve hayat tarzı sunan, Orbay Kurd liderliğinde kurulmuş, mimarlar, iç mimarlar, mühendisler ve teknikerlerden oluşan bir mimari ve inşaat markasıdır. Orbay Kurd, potansiyel müşterilerini çekmek, kimliğini doğru bir şekilde ifade etmek için markasını yeniden konumlandırmak istedi. Brif toplantısında net olarak ne istediğini bize belirtmişti : "Müşterilerimin yaşam tarzları etrafında oluşmuş bir marka istiyorum."

Marka konseptini oluştururken, mimari figürlerden faydalanarak O ve K harflerinden oluşan bir amblem tasarladık. Renkleri cesurca kullanarak dinamik ve etkileyici bir sonuç elde ettik.

Estetik ve stil duygularını uyandırmak için minimal bir kurumsal kimlik oluşturduk. Görsel konsepti ve hikayesiyle, müşterilerinin tarzlarına uyacak bir sonuç elde ettik.

Müşterileri için hayallerindeki konutları inşa eden Orbay Kurd ve ekibi, onlar için daha iyi, daha keyifli, daha mutlu yaşam alanları inşa ederken, güçlü bir marka iletişimini de Konseptiz ile yürütecekler.

 

Hizmetler:

 

İletişim Danışmanlığı  Sanat Yönetmenliği  Marka Adlandırma  Logo Tasarımı  Kurumsal Kimlik 
Metin Yazarlığı  Grafik Tasarım  Reklam Tasarımları Sosyal Medya Yönetimi