Konseptiz | Logo
Konseptiz | Search Logo

Arkadaş olalım.
İletişimde kalalım.

Müşterimiz Olun:

merhaba@konseptız.com

Ekibimize Katılın:

kariyer@konseptız.com

Konseptiz:

6346 Sokak No:24 / 2
Bostanlı – İzmir

+90 0232 483 13 33

Konseptiz | Hakkımızda

BİZ, REKLAM, HALKLA İLİŞKİLER, MİMARİ, YAZILIM VE PROMOSYON KONULARINDA UZMAN BİR

REKLAM AJANSIYIZ.

 

Sahip olduğunuz yetenekler, bilgi birikimi ve akıllı araçlarımızla müşterinizin marka seçiminin nedenlerini ve etkilerini inceliyor; markanızla bağını güçlendirecek yeni deneyimler oluşturuyoruz. Her iletişim faaliyetinizin müşteri memnuniyetini hedef almasını sağlıyor; İşletmenize yeni fırsat kapıları açıyor ve markanızın büyümesine destek oluyoruz. 

İnsanlara markalar arasında ilişkileri yeniden tasarlayıp, insana temas eden tüm mecralarda iletişim kurmaya çalışıyoruz.

Müşterilerimiz için sürdürülebilir ve çalışan pazarlama stratejileri üretiyoruz. Bu stratejiler dahilinde yaratıcı işler sunuyoruz. Sunduğumuz işleri herhabgi bir mecra ile sınırlı tutmuyoruz. Fikir üretirken mecralar arasında entegrasyona önem veriyoruz.Günü kurtarmaktansa uzun vadeli çözümlere oıdaklanıyoruz. Yapacağınız her bir iletişim yatırımının markanız geleceğine değer katması gerektiğine inanıyoruz. Yaptığımız işlerin sonuçlarını ölçümlüyoruz ve düzenli olarak müşterilerimize sunuyoruz. Bize göre başarı ölümlenebildiği sürece gerçektir.