Konseptiz | Logo
Konseptiz | Search Logo

Arkadaş olalım.
İletişimde kalalım.

Müşterimiz Olun:

merhaba@konseptız.com

Ekibimize Katılın:

kariyer@konseptız.com

Konseptiz:

6346 Sokak No:24 / 2
Bostanlı – İzmir

+90 0232 483 13 33

Asistana

Asistana


Çalışmalarımız

Uzman medikal turizm asistanları, doktorlar, sağlık profesyonelleri ve danışmanları, dünyanın dört bir yanındaki hastalarına birinci sınıf sağlık ve seyahat hizmeti sunmak amacıyla bir güçbirliği oluşturdular. Merkezi Almanya’da olan, İsviçre ve Türkiye’de ofisleri bulunan, tüm dünyada 5 kıtaya, 105 ülkeye dağılmış küresel hastane ve hizmet ağıyla, kurumların ve bireylerin sağlık ihtiyaçlarını karşılayan vizyoner ekip, markalama sürecini Konseptiz ile yürütmeye karar verdi.

Hastaların ve müşterilerin içgörü çalışmalarını, markanın iletişim hedeflerini, marka kimliği dokümanını kapsayan İletişim Stratejisi raporumuzun ardından, her dilden, her kültürden insanın kolayca söyleyeceği ve yapılan işin özünü bir kerede anlatan bir marka adı yarattık: ASİSTANA. Markanın logosunu iç içe geçmiş, birbirini saran şekillerin oluşturduğu ‘a’ harfinden tasarladık. Doğru hastane, doğru doktor ve doğru tedaviyi sembolize etmek için ‘a’ harfini bir pine çevirdik. Çoklu, saran katmanlar, tavsiye, teşhis, tedavi seçenekleri, konaklama hizmetleri gibi bir hastanın sağlık yolculuğu boyunca tüm farklı hizmetleri temsil ediyor.

Asistana’nın tüm gereksinimlerini karşılayan ve mesajı dilsel olarak çekici, özlü ve bilgilendirici bir şekilde ileten sloganımız son derece basit ve etkili: Right treatment and care. Globally. Aynı zamanda Asistana’nın temel vaadi olan bu cümle markanın kendine olan güveninin, en iyi sağlık turizmi hizmetini vereceğinin altını çiziyor, tüm paydaşları ile arasındaki bağı güçlendiriyor.

Dünyanın her yerinden müşterilere hizmet veren Asistana'nın, çoklu dil desteğine, içerik yönetimi için esnek bir sisteme ve hem personel hem de ziyaretçiler için kullanıcı deneyimini iyileştiren daha hızlı performansa ihtiyacı vardı. Hem kategoriler hem de içerik bağlamında detaylı bir çalışma yaptıktan sonra, son derece kapsamlı ve estetik bir yapı oluşturduk. Kullanıcıların ihtiyacı olan tüm bilgiye daha kolay ulaşmalarını ve site içinde rahat gezebilmeleri için kullanıcı dostu, dinamik, her cihaz uyumlu bir tasarımı ve yazılımı hayata geçirdik.


MARKAYA KATKILARIMIZ

İletişim Stratejisi
Marka Adlandırma
Yaratıcı Yönetmenlik
Sanat Yönetmenliği
Görsel Konsept Tasarımı
Metin Yazarlığı
Web Sitesi Tasarımı & Yazılımı

Diğer İşlerimiz