Konseptiz | Logo
Konseptiz | Search Logo

Arkadaş olalım.
İletişimde kalalım.

Müşterimiz Olun:

merhaba@konseptız.com

Ekibimize Katılın:

kariyer@konseptız.com

Konseptiz:

6346 Sokak No:24 / 2
Bostanlı – İzmir

+90 0232 483 13 33

NETİN

NETİN


Çalışmalarımız

Hizmet verdiği bölgelerde öncü bir internet servis sağlayıcısı olan Netin, ulusal ve uluslararası oyuncularla aynı kalitede hizmet vererek onlarla aynı ligde yarışacak teknik altyapıya ve hizmet kalitesine sahipti. İhtiyacı olan, sahip olduğu enerjiyi, bilgi birikimini ve kusursuz hizmet anlayışını ifade edebilecek bir iletişim stratejisi, marka konsepti ve iletişim diliydi.

Rolümüz, Netin’i rakiplerinden ayırmak ve sunduğu dijital dönüşüme ulaşmalarını sağlamak amacıyla müşterilerinin kolayca anlamalarını ve ulaşmalarını sağlamaktı.

Netin’i bir dijital yaşam tarzı markası olarak konumladırdık. İnternetin sonsuzca devinimini, markanın bitmek bitmeyen enerjisiyle özdeşleştirerek, ’N’ harfiyle sonsuzluk sembolünü birleştirdik. Ortaya ikonik bir çıktı. İnternetin potansiyelini ve gücünü tüm müşterilerine ulaştırmak isteyen Netin için yarattığımız slogan: ‘İNTERNET SENİN’ oldu.

Kurumsal internet kullanıcılarının internetin sunduğu çözümlerden sınırsızca faydalanabilmelerini sağlayan, değişime ayak uydurabilmelerini, ürün ve hizmetlerini dönüştürmelerini destekleyen bir gelişmiş ağ kapasitesine sahip olan Netin, tasarladığımız kullanıcı dostu web sitesiyle tüm bu özelliklerini bir platformda sunuyor.

lk olarak, Netin’in müşterilerinin zihinlerini keşif yolculuğuna çıktık, markanın onlar için neyi temsil ettiğini, neyin yanında ya da neye karşı durduğunu araştırdık. Cevaplar berraklaştıktan sonra, markanın nereye gitmesi gerektiğini belirledik.

Yeni marka konsepti ve iletişim tarzıyla Netin, oyunun kurallarını değiştiriyor, değişim için ikna ediyor ve internetin sınırsız olasılıkların kapısını açarak müşterilerine ilham veriyor.

 

Netin’e Verdiğimiz Hizmetler:

* İletişim Danışmanlığı

* Yaratıcı Yönetmenlik

* Sanat Yönetmenliği

* Görsel Konsept Tasarımı

* Metin Yazarlığı

* Web Sitesi Tasarımı & Yazılımı

* Blog Tasarımı

* Sosyal Medya Tasarımları

 

Diğer İşlerimiz