Konseptiz | Logo
Konseptiz | Search Logo

Arkadaş olalım.
İletişimde kalalım.

Müşterimiz Olun:

merhaba@konseptız.com

Ekibimize Katılın:

kariyer@konseptız.com

Konseptiz:

6346 Sokak No:24 / 2
Bostanlı – İzmir

+90 0232 483 13 33

Sİ UNDERWEAR

Sİ UNDERWEAR


Çalışmalarımız

Türkiye’nin ilk antibakteriyel iç çamaşırı markasını yeniden konumlamak.

Sİ Underwear, antibakteriyel kumaş üretme teknolojisini müşterilerinin hizmetine sunduğu ilk andan itibaren, bu çığır açan yeniliğin tüm dünyadaki kullanıcılarının hayatlarında olumlu bir değişim yarattığına şahit oldu.

Nanoteknoloji ile üretilen Sİ kumaşının mucizevi yapısı, giyenlerin genital bölgesinde yeni bakteri oluşumlarına izin vermiyor, oluşmuş aktiviteyi sona erdiriyordu. Konseptiz, marka tasarım ve pazarlama ajansı olarak seçildi ve Sİ Underwear’a bir karakter ve kimlik kazandıracak bir marka imajı yaratmakla görevlendirildi.

PROBLEM

Markanın mevcut imajı, tasarımları ve mesajları, Si Underwear’ın ulaştığı inovatif ve estetik boyuttan çok uzaktı. Marka konsepti, tüketicilerin satın alma kararlarını nelerin etkilediği, onları nelerin motive ettiğini ve yönlendirdiğini derinlemesine analiz edilmeden oluşturulmuştu. Markanın yenilikçi yönüyle paralel gitmeyen iletişim çalışmaları sonucunda, Si Underwear pazarda doğru konumlandırılmamıştı.

ÇÖZÜM

Müşteri, pazar ve rakip analizlerimiz sonucunda, müşteri deneyimi yolculuğu haritalarını çıkardık ve değer önerilerimiz belirledik. Marka adından yola çıkarak, müziği sembolize eden notaları, modayı sembolize eden renkleri, çizgileri, desenleri kullandık ve logoyu bu güçlü estetik formülle tasarladık.

Görsel konsepti ve tüm iletişim materyallerini bu atmosfer içine yerleştirdik. Si Underwear’in vaat ettiği yaşam tarzına odaklanan etkili ve kullanıcı dostu bir e-ticaret sitesini hayata geçirdik. E-ticaret sitesini, tüketicilere güven veren ve onları perakende satın almaya yönlendiren modern, tasarım odaklı bir ürün ekosistemine dönüştürdük.

MARKAYA KATKILARIMIZ

• Yaratıcı Yönetmenlik
• Sanat Yönetmenliği
* Görsel Konsept Tasarımı
• Metin Yazarlığı
• E-ticaret Sitesi Tasarımı & Yazılımı

SONUÇ

Modanın zarafetinden ve bilimin gücünden ilham alarak, yepyeni bir bakış açısıyla oluşturduğumuz Sİ Underwear’ın hikayesi, marka konsepti ve imajı sadece şık ve albenili olmakla kalmadı, müşterilerinden çok olumlu geri dönüşler aldı, etkileşim oranları ve satışları arttı. Son derece kullanışlı ve zengin içeriklere sahip olarak geliştirdiğimiz e-ticaret sitesi, alışveriş yolculuğunu basit, akıcı ve erişilebilir hale getirdi.

 

 

Diğer İşlerimiz