Konseptiz | Logo
Konseptiz | Search Logo

Arkadaş olalım.
İletişimde kalalım.

Müşterimiz Olun:

merhaba@konseptız.com

Ekibimize Katılın:

kariyer@konseptız.com

Konseptiz:

6346 Sokak No:24 / 2
Bostanlı – İzmir

+90 0232 483 13 33

Viacasta

Viacasta


Çalışmalarımız

Han Group'un yenilikçi yüzü: Viacasta

 

 

Dünyanın en değerli, en kaliteli ve en sağlıklı mobilya malzemesi olan doğal ahşabı, bulunduğu yaşam alanlarını zenginleştiren, insanların güzel duygularını harekete geçiren, kullanıcıları ile doğa arasında kusursuz bir denge kurmalarını sağlayan eşsiz birer tasarım öğesine dönüştürme hedefiyle durmaksızın çalışan Han Group yeni markası ViaCasta için Konseptiz Reklam ve İletişim Ajansını seçti.

Sektördeki oyuncuların, potansiyel müşterilerin, kaynakların, piyasadaki tehdit ve fırsatların incelenip pazardaki boşluğa ve tüketicinin algısına en direkt yolla etki edebileceğimiz bir kurumsal kimlik yarattık.

Sürece başlangıcımız kolay söylenen ve modern bir ahenge sahip olan  "Viacasta" marka adı adını oluşturmakla oldu.

Takip eden süreçte doğal ahşabının o iyileştirici ve hepimize iyi gelen dokusunu hissettirecek şekilde yeşilin ve kahverenginin tonlarıyla renk paletimizi oluşturduk. Markanın logosu, akıllarda yer edineceğimiz mottosu ve  diğer tüm kurumsal kimlik ögelerini yaratıp Viacasta'yı müşterinin algısında somut bir hale getirecek ve bağ kurmasını kolaylaştıracak personasını yaratmış olduk.

İşlevsel, ilham verici ve zamansız doğal ürünler üretip tüketicinin yaşam alanlarına doğallık, zarafet ve estetik katan Viacasta; mutlu ve keyifli  anların atmosferini yaratıyor. Biz de Konseptiz olarak bu anlamlı sürecin hikayesini ortaya koymalarına aracı olmaktan büyük keyif duyuyoruz.

MARKAYA KATKILARIMIZ

İletişim Stratejisi

Marka Adlandırma

Sanat Yönetmenliği

Görsel Konsept Tasarımı

Metin Yazarlığı

Web Sitesi Tasarımı & Yazılımı

 

 

 

 

 

Diğer İşlerimiz