Konseptiz | Logo
Konseptiz | Search Logo

Arkadaş olalım.
İletişimde kalalım.

Müşterimiz Olun:

merhaba@konseptız.com

Ekibimize Katılın:

kariyer@konseptız.com

Konseptiz:

6346 Sokak No:24 / 2
Bostanlı – İzmir

+90 0232 483 13 33

Wellzone

Wellzone


Çalışmalarımız

SANİTASYON MAKİNELERİ ARACILIĞIYLA SAĞLIK HİZMETLERİNİN GELECEĞİNİ TASARLAMAK…

Coronavirüs, yaşadığımız ve çalıştığımız ortamlardaki sağlık ve hijyen kalitesinin önemini bir kez daha ön plana çıkardı. İnsanların toplu olarak yaşadığı ve sosyalleştiği fabrika, AVM, ofis, mağaza, okul, tesis, kamu kurumları gibi her türlü alanın hijyeni giderek artan bir öneme sahip.

Ceon Kimya, uluslararası standartlarda ürettiği dezenfektanları kullanabileceği bir vücut ve el makinesi üretmek için gerekli olan Ar-ge çalışmalarını tamamladı. Tüm dünyada satılacak makinenin 3 boyutlu tasarımını yapmak, görsel konseptini yaratmak, adını koymak, hikayesini yazmak ve iletişimini yürütmek üzere Konseptiz’le el sıkıştı.

Yola fizyolojik ve psikolojik olarak sağlıklı olma, iyi hissetme hali anlamına gelen ‘ Wellness’ kavramından yola çıkarak, bu psikolojik durumu bir bölgeye, alana - Zone - uyarladık. Böylece sektöründe benzersiz bir marka adına ulaştık: WELLZONE. İnsanların makineyi kullanımından önceki ve sonraki süreçleri sembolize etmek için yeşilden maviye dönüşen bir görsel konsept oluşturduk. Fikri, kapıdan kollarını açarak geçen bir figür ile güçlendirdik. 3 boyutlu olarak Vücut ve El Sanitasyon Makinelerini tasarladık. Amblemin altıgen yapısını, makine tasarımının üzerinde kullandık. Konseptiz’in iletişimcileri, ürün tasarımcıları ve grafik tasarımcılarının ortak çalışması sonucu ortaya, basit, davetkar ve kullanıcı dostu bir makine çıkardık.

Yaratıcı ve profesyonel bir ekibe sahip iletişim ajansı olarak, markaların hedefledikleri yönde ilerlemelerine, dönüşümlerini sağlamalarına ve etkilerini arttırmalarına destek oluyoruz. İletişim hizmetlerimizle, bundan sonraki süreçte de WELLZONE’un yanında olacak, bilinirliğinin ve satışlarının artmasını sağlayacağız.

Diğer İşlerimiz